Az alábbi pozícióba várjuk jelentkezését!

Pozíció: Rendszermenedzsment mérnök

Hivatkozási szám: ASY-RMM

Feladatok:

  • Service desk, menedzsment rendszerek tervezése, fejlesztése, konfigurációja, telepítése és hibaelhárítása,
  • Service desk, menedzsment rendszerek üzemeltetetésében való részvétel,
  • Menedzsment rendszerekkel kapcsolatos technológiai és műszaki támogatás ellátása,
  • Menedzsment rendszerekkel kapcsolatos szervezeten belüli oktatások megtartása,

Elvárások:

  • HP Service Desk/Service Manager, Peregrine Service Center, Ca Service desk, Remedy Service desk közül egyik fejlesztői szintű ismerete
  • java/php/perl
  • adatbáziskezelő rendszerek ismerete, webes technológiák ismerete
  • felsőfokú műszaki végzettség
  • angol középfokú nyelvismeret
  • menedzsment eszközök ismerete

Juttatás: szakmai kihívással arányos versenyképes juttatási csomag

Várjuk jelentkezését a job@asyst.hu címre küldött fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél formájában. Kérjük, a tárgyban jelölje meg az ASY-RMM hivatkozási számot.